Zderzenie osobówek przez Świerzną

Dziś tuż po godzinie 13:00, oleśnickie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego, o wypadku drogowym na ulicy Krzywoustego w Oleśnicy. Z przekazanych informacji wynikało, że jedna osoba odniosła obrażenia ciała. Na miejsce udał się zespół Ratownictwa Medycznego a także patrol Policji.

Jak ustalili przybyli na miejsce Mundurowi, do zdarzenia doszło wskutek niezachowania bezpiecznego odstępu od poprzedzającego pojazdu przez kierującą samochodem marki KIA Ceed. To ona najechała na tył zatrzymującego się przed nią Fiata Stilo. Sprawczyni zdarzenia zatrzymano dowód rejestracyjny od pojazdu, z uwagi na powstałe w nim uszkodzenia.

Interweniujący na miejscu Ratownicy Medyczni udzielili pomocy jednemu z pasażerów Fiata. Ten następnie trafił do szpitala. Jak wynika z naszych informacji, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Możliwe, że zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja. Ruch na pasie ulicy Krzywoustego, w kierunku Świerznej, odbywał się wahadłowo.

Na miejscu:

-D 07 02 – Volkswagen Crafter |ZRM (P)| SPR Oleśnica

-Skoda Octavia WRD KPP Oleśnica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.