Zderzenie osobówek na drodze wojewódzkiej

Dziś tuż przed godziną 13:00, w pobliżu miejscowości Dąbrowa, na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 340 z drogą powiatową prowadzącą w kierunku Twardogóry, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych. O zdarzeniu zaalarmowane zostały służby ratunkowe. Na miejsce zadysponowane zostały siły i środki wszystkich podmiotów ratowniczych – zastęp Straży Pożarnej z JRG Oleśnica, specjalistyczny Zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrol Policji z Wydziału Ruchu Drogowego.

Po dotarciu Strażaków na miejsce potwierdzono, że doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych marki Audi. W wyniku bocznego zdarzenia obu pojazdów nikt z podróżujących na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń. Osoby biorące udział w zdarzeniu zostały przekazane pod opiekę przybyłego na miejsce ZRM. Po przebadaniu przez Ratowników Medycznych oraz Lekarza nie stwierdzono aby którykolwiek z uczestników doznał zagrażających życiu i zdrowiu obrażeń oraz wymagał pilnej interwencji medycznej

Na miejscu nadal pracuje patrol oleśnickiej Policji, którego załoga wyjaśnia przyczyny i okoliczności zdarzenia. Skrzyżowanie jest częściowo zablokowane, jednak ruch odbywa się bez większych utrudnień. Pojazdy uczestniczące w kolizji zostały przekazane obecnym na miejscu kierowcom. Działania podmiotów PSP oraz PRM zostały zakończone.

Siły i Środki:

-GBA 3/16 Renault D16 |511[D]22| JRG Oleśnica

-D 01 09 – Volkswagen Crafter |ZRM (S)| SPR Oleśnica

-Opel Astra WRD KPP Oleśnica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.