Zderzenie na Lwowskiej

Dziś (16.XII.16), po godzinie 18:00 na skrzyżowaniu Lwowskiej, 11 Listopada i Skłodowskiej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych.  W wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu, na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną, która w momencie zdarzenia była niesprawna, doszło do zderzenia osobowego Rovera i Opla. Do zdarzenia zadysponowany został patrol wrocławski patrol OPP a następnie patrol ruchu drogowego i zastęp PSP.

Przybyli na miejsce wrocławscy policjanci, stanowiący dziś wsparcie na terenie miasta, wraz z funkcjonariuszami wydziału ruchu drogowego ustalili, że kierująca pojazdem marki Roverem 45 nie ustąpiła jadącemu drogą z pierwszeństwem Oplowi Corsie. W wyniku tego doszło do zderzenia bocznego obu pojazdów. Na skutek zdarzenia na szczęście nikt nie został poszkodowany, w Roverze podróżowało również małe dziecko. Sprawczyni zdarzenia została ukarana mandatem karnym.

Przybyli na miejsce Strażacy zneutralizowali wycieki płynów eksploatacyjnych, które wyciekły z uszkodzonych pojazdów. Z jezdni uprzątnięte zostały również elementy powypadkowe. Działania oraz utrudnienia zakończyły się około godziny 18:50.

Na miejsu:

-GBARt 2.5/16 Iveco Eurocargo |511[D]21| JRG Oleśnica

-KIA Ceed WRD KPP Oleśnica

-Mercedes Sprinter OPP Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.