Zderzenie motocykla z Citroenem w Jonasie

Dziś (26.VIII.16), chwilę po godzinie 11:00 do oleśnickich służb ratunkowych wpłynęły zgłoszenia o wypadku drogowym z udziałem motocyklisty w miejscowości Jonas. Na miejsce zostały wysłane służby w postaci policyjnego patrolu ruchu drogowego oraz zespołu Ratownictwa Medycznego.

Jako pierwsi na miejscu zjawili się policjanci wydziału ruchu drogowego oleśnickiej policji, który zabezpieczyli miejsce zdarzenia i udzielili pomocy poszkodowanemu. Motocykl wraz z jego kierowcą znajdowały się poza drogą. Przybyły na miejsce zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował lekko rannego motocyklistę do oleśnickiego szpitala.

Jak się później okazało jego obrażenia nie były na tyle poważne aby zdarzenie zakwalifikować jako wypadek. Sprawca zdarzenia- kierujący jednośladem mężczyzna został ukarany mandatem karnym.

Jak udało nam się ustalić do zdarzenia doszło na skutek najechania na tył poprzedzającego pojazdu przez motocyklistę. Przez około 40 minut częściowo zablokowany był pas starej „ósemki” w kierunku Oleśnicy. Ruch jednak odbywał się płynnie bez większych utrudnień.

Na miejscu:

-Alfa Romeo WRD KPP Oleśnica

-Renault Master ZRM (P) SPR Oleśnica*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.