Zdarzenie drogowe pod Ostrowiną – FOTO

Dzisiaj (23.X.16), około godzimy 11:40 do oleśnickich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 25, niedaleko Ostrowiny. Na miejsce zostały zadysponowane dwa zastępy z JRG Oleśnica, zespół Ratownictwa Medycznego oraz policyjny patrol ruchu drogowego.

5 (Large)

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępów PSP oraz pozostałych służb zastano dwa pojazdy biorące udział w zdarzeniu na bocznej, gruntowej drodze prowadzącej do lasu. Dwaj mężczyźni podróżujący Oplem Vectrą odnieśli obrażenia ciała. Zostali oni przetransportowani przez karetkę pogotowia do oleśnickiego szpitala.

13 (Large)

Jak udało nam się ustalić, za łuku drogi kierujący Oplem młody mężczyzna, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu a następnie na pobocze i do przydrożnego rowu. Swoją podróż mężczyźni zakończyli uderzając w zaparkowanego Renault Scenic, w którym w momencie zdarzenia nikogo nie było.

9 (Large)

Na szczęście dwoje poszkodowanych pasażerów Opla nie doznało poważniejszych obrażeń. Po kilku godzinach wyszli oni ze szpitala, z niegroźnymi urazami głowy oraz kończyn dolnych. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym.

12 (Large)

SiŚ:

-GBARt 2.5/16 Iveco Eurocargo |511[D]21| JRG Oleśnica

-GBA 2/24 Star/MAN |511[D]22| JRG Oleśnica

-Volkswagen Crafter ZRM (S1) SPR Oleśnica [?]

-KIA Ceed WRD KPP Oleśnica

PONIŻEJ GALERIA ZDJĘĆ:

[huge_it_slider id=”41″]

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.