Zawody sportowo- pożarnicze w Bierutowie – obszerna galeria zdjeć

Sobotnim popołudniem na bierutowskim stadionie odbyły się  zawody sportowo- pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z tereny Gminy Bierutów. W zmaganiach wzięły udział drużyny z jednostek z Bierutowa, Wabienic, Zbytowej, Solnik Wielkich, Posadowic oraz Gorzesławia.

Konkurencje, z jaki musiały się zmierzyć zespoły to sztafeta pożarnicza- 7x50m oraz tz. bojówka. W tym celu każda jednostka wystawiła w odpowiedniej grupie wiekowej swoje drużyny. Łącznie w obu konkurencjach wystartowało kilkanaście ekip. Organizacja tego typu imprez ma głównie na celu podniesienie sprawności bojowej jednostek OSP.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali Strażacy zmiany pierwszej z oleśnickiej Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej, na czele z Dowódcą- mł. bryg. Robertem Gąsiorem. Oprócz burmistrza Bierutowa Władysława Kobiałki oraz komendanta Gminnego OSP pojawił się zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Oleśnicy mł. bryg. Andrzej Fischer

Nawet niesprzyjające warunki atmosferyczne nie przeszkodziły w przebiegu zawodów. Mimo silnie padającego deszczu zawodnikom oraz dopingujących ich rodzinom oraz kolegom udało się dotrwać do końca imprezy.

Nagrody za zdobyte osiągnięcia wręczyli burmistrz W. Kobiałka wraz z Komendantem Fischerem.

PONIŻEJ OBSZERNA GALERIA ZDJĘĆ

[huge_it_slider id=”31″]

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.