Wypadek przez dzika – FOTO

W dniu dzisiejszym (04.XI.16), około godziny 17:50 do SK KP PSP w Oleśnicy wpłynęło zgłoszenie o wypadku na starej „ósemce”, między Spalicami a Cieślami. Na miejsce błyskawicznie wyjechały 2 zastępy z JRG Oleśnica, zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrol policji.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia i rozpoznaniu stwierdzono, że w zdarzeniu bierze udział osobowy Chevrolet Aveo, który znajduje się w przydrożnym rowie, oraz dzik, który nie przeżył zderzenia z osobówką. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała kobieta kierująca samochodem.

Na miejsce zdarzenia dojechał podstawowy zespół Ratownictwa Medycznego, który przetransportował poszkodowaną kierującą do oleśnickiego szpitala. Pojazdem podróżowały łącznie 2 osoby – 2 kobiety – lecz druga z nich nie odnosiła obrażeń ciała.

Działania zastępów na miejscu zdarzenia polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora, oświetleniu miejsca wypadku, udzieleniu pomocy poszkodowanej oraz kierowaniu ruchem. Działania trwały około 40 minut po czym zastępy wróciły do jednostki.

Przez około 40 minut na zablokowany był pas drogi w kierunku Oleśnicy, panowały niewielkie utrudnienia. Na miejscu pracują policjanci wyjaśniający dokładne okoliczności zdarzenia.

SiŚ:

-GBARt 2.5/16 Iveco Eurocargo |511[D]21| JRG Oleśnica

-GBA 2/24 Star/MAN |511[D]22| JRG Oleśnica

-Volkswagen Crafter ZRM (P5) SPR Oleśnica

-Fiat Ducato WP-I KPP Oleśnica

PONIŻEJ GALERIA ZDJĘĆ

[huge_it_slider id=”46″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.