Wypadek przed Jenkowicami – FOTO

W dniu dzisiejszym (10.III.16), około godziny 13:00 na trasie między Oleśnicą a Jenkowicami doszło do wypadku drogowego. Na zjeździe z wiaduktu, biegnącego nad trasą S8 zderzyło się osobowe BMW z terenowym Land Roverem.

Na miejsce zdarzenia został zadysponowany policyjny patrol ruchu drogowego oraz zespół Ratownictwa Medycznego, a na koniec zastęp z JRG Oleśnica celem uprzątnięcia jezdni i neutralizacji płynów. Początkowo nikt nie uskarżał się na żadne dolegliwości związane ze zdarzeniem. W późniejszym czasie kierowca BMW bardzo źle się poczuł, zostało do niego wezwane Pogotowie Ratunkowe, a do czasu jego dojazdu pomocy udzielali mu ratownicy PSP.

Z ustaleń policji wynika, że kierujący BMW na oleśnickich tablicach rejestracyjnych, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu w kierunku miasta Land Roverowi. Działania przybyłych na miejsce Strażaków trwały około godziny i polegały na: neutralizacji płynów eksploatacyjnych za pomocą sorbentu, zamieceniu jezdni oraz udzieleniu pomocy przedmedycznej mężczyźnie.

Około godziny 16:00 działania zostały zakończone a zastęp wrócił do jednostki. Przez dłuższy czas zablokowany był pas drogi w kierunku Oleśnicy, lecz kierowcy nie napotkali większych utrudnień w ruchu.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ PONIŻEJ

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.