Wypadek Peugeota i Renault na S8

Dzisiejszego poranka, około godziny 4:00 na węźle Oleśnica Wschód (Cieśle) doszło do zdarzenia drogowego. Zderzyły się tam dwa samochody. W wyniku zdarzenia jedna osoba została przetransportowana do szpitala. Dyżurny SK KP PSP, który odebrał zgłoszenie zadysponował na miejsce zdarzenia 2 zastępy z JRG Oleśnica, zespół Ratownictwa Medycznego oraz policję.

Jak wynika z ustaleń policjantów, mężczyzna kierujący pojazdem marki Renault Trafic, podczas wyprzedzania samochodu ciężarowego, uderzył poprzedzającego go Peugeota Partnera. Peugeot na skutek uderzenia w lewą stronę pojazdu kilka razy obrócił się wokół własnej osi a następnie wypadł z drogi. Kobieta nim podróżująca odniosła obrażenia ciała i została przetransportowana do jednego z wrocławskich szpitali.

Przez kilka godzin jeden pas trasy S8 w kierunku Wrocławia był zablokowany. Czynności na miejscu wypadku prowadziła policyjna grupa dochodzeniowo- śledcza. Trwa wyjaśnianie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Przy z zdarzeniu interweniowały 2 zastępy z JRG Oleśnica, których działania polegały między innymi na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów oraz usunięciu z jezdni płynów eksploatacyjnych. Na miejscu zjawił się również Patrol S8.

SiŚ:

-GBARt 2.5/16 Iveco Eurocargo |511[D]21| JRG Oleśnia

-GBA 2/24 Star/MAN |511[D]22| JRG Oleśnica

-Volkswagen Crafter ZRM (S1) SPR Oleśnica

-Hyundai i30 WP-I KPP Oleśnica

-Skoda Octavia WRD KPP Oleśnica

-Citroen Berlingo GD-Ś KPP Oleśnica

-Patrol S8

fot.nadesłane 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.