Wypadek nietrzeźwego 16-latka na skuterze

Dzisiejszego popołudnia, około godziny 15:40, Oficer Dyżurny oleśnickiej Komendy Policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem motocykla, na ulicy 3 Maja w Dobroszycach. Na miejsce skierowany został patrol oleśnickich Policjantów Wydziału Prewencji a także podstawowy zespół Ratownictwa Medycznego.

Po dotarciu służb na miejsce stwierdzono, że doszło do wywrotki młodego mężczyzny poruszającego się skuterem. W toku prowadzonych czynności, ustalono, że jednośladem kierował 16-latek, który nie posiadał stosownych uprawnień a dodatkowo najprawdopodobniej jest nietrzeźwy. Nastolatek doznał obrażeń ciała i została mu udzielona pomoc medyczna przez Ratowników Pogotowia. Następnie, w asyście Policjantki, trafił do jednego z wrocławskich szpitali.

Na miejscu zdarzenia pracują Policjanci, którzy ustalają dokładny przebieg i okoliczności zdarzenia. Udało nam się dowiedzieć, że nastolatek poruszając się ulicą 3 Maja, od strony skrzyżowania z 11 Listopada, miał się zagapić, a następnie wskutek tego zjechać na chodnik po przeciwnej stronie jezdni gdzie uderzył w betonowy słupek.

Na miejscu:

-D 01 18 – Volkswagen Crafter |ZRM (P)| SPR Oleśnica

-Opel Astra WP-I KPP Oleśnica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.