Wypadek motocyklisty w centrum Dobroszyc

Dzisiejszego popołudnia, około godziny 16:30, na ulicy Wrocławskiej w Dobroszycach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. Kierujący jednośladem mężczyzna stracił panowanie nad maszyną a następnie zjechał z drogi i uderzył w pobliski znak. Na miejscu zdarzenia interweniowały trzy zastępy Straży, zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrol Policji.

Przybyli na miejsce, jako pierwsi, Ochotnicy z dobroszyckiej jednostki udzielili pomocy rannemu motocykliście. Po chwili dotarły również zastępy JRG Oleśnica, patrol Policjantów Wydziału Ruchu Drogowego oraz zespół Pogotowia, którego Ratownicy przejęli poszkodowanego od Strażaków. Mężczyzna najprawdopodobniej nie doznał poważniejszych obrażeń.

Jak udało nam się ustalić, motocyklista miał zostać zmuszony do nagłego hamowania przez poprzedzający go pojazd, który gwałtownie się przed nim zatrzymał. Kierowca jednośladu stracił kontrolę nad pojazdem, a po chwili zderzył się ze znakiem drogowym.  Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśniają jednak pracujący na miejscu Mundurowi.

3 myśli na temat “Wypadek motocyklisty w centrum Dobroszyc

  • 15 czerwca 2018 o 21:43
   Permalink

   Dramatem jest Twój brak wiedzy na temat urazów w trakcie wypadków.

   Odpowiedz
 • 12 czerwca 2018 o 18:26
  Permalink

  Do xxx: Widzimy że poszkodowany był na noszący typu deska, lecz przybyły na miejsce zespół medyczny, podjął decyzję o braku potrzeby transportu na noszach.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.