Wypadek dwóch osobówek przed Jenkowicami – FOTO

Około godziny 17:15, Oficer Dyżurny oleśnickiej Komedy Policji, otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, na wiadukcie drogowym pomiędzy Oleśnicą a Jenkowicami. Miało tam dość do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Na miejsce wysłany został patrol Policjantów Wydziału Ruchu Drogowego.

Funkcjonariusze zlokalizowaniu miejsca zdarzenia potwierdzili zgłoszenie. Jak wynika z ich wstępnych ustaleń, kierująca Forem Mondeo, próbując włączyć się do ruchu z drogi serwisowej biegnącej wzdłuż trasy S8, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu od strony Oleśnicy młodemu mężczyźnie kierującemu Audi A3. W wyniku zderzenia oba pojazdy wylądowały poza drogą.

Wezwana na miejsce karetka Pogotowia Ratunkowego, po przyjeździe na miejsce zdarzenia udzieliła pomocy rannemu kierowcy Audi. Ze wstępnego badania wynika iż mężczyzna doznał złamania ręki. Poszkodowany ostatecznie trafił do oleśnickiego szpitala gdzie udzielona mu została dalsza pomoc medyczna.

Na miejscu zdarzenia trwają policyjne czynności zmierzające do wyjaśnienia dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia. Nadal zablokowany jest pas drogi w kierunku Jenkowic. Ruchu odbywa się wahadłowo. Kierowcy mogą napotkać niewielkie utrudnienia w ruchu.

Na miejscu:

-D 07 02 – Volkswagen Crafter |ZRM (P)| SPR Oleśnica

-KIA Ceed WRD KPP Oleśnica

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.