Wypadek Citroena i Chryslera pod Smardzowem – FOTO, WIDEO

Dziś, około godziny 16:15 do SK KP PSP w Oleśnicy wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem dwóch pojazdów na drodze pomiędzy Smardzowem a Borową. Na miejsce zostały zadysponowane dwa zastępy z JRG Oleśnica, trzy patrole policji oraz zespół Ratownictwa Medycznego.

[huge_it_slider id=”73″]

Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu stwierdzono, że w zdarzeniu udział biorą dwa pojazdy marki Citroen oraz Chrysler. Jeden z pojazdów w momencie dojazdu zastępów znajdował się w przydrożnym rowie a drugi blokował lewy pas w kierunku Wrocławia. Dwie osoby uczestniczące w zdarzeniu zostały poszkodowane.

Jak wynika z informacji, do których udało się nam dotrzeć, kierujący Chryslerem po zakończeniu wyprzedania próbował zmienić pas, którym poruszał się osobowy Citroen. Nie ocenił on jednak dobrze odległości w wyniku czego zahaczył tyłem o prawidłowo jadącego Citroena, który następnie uderzył w bariery oddzielające pasy ruchu. Natomiast sprawca zdarzenia zakończył jazdę w przydrożnym rowie.

Na odcinku Smardzów-Borowa można nadal napotkać utrudnienia w ruchu. Czynności na miejscu wykonują nadal funkcjonariusze policji. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Siły i Środki:

-GBARt 2.5/16 Iveco Eurocargo |511[D]21| JRG Oleśnica

-GBA 2/24 Star/MAN |511[D]22| JRG Oleśnica

-Volkswagen Ctafter ZRM (S)D 07 01 SPR Oleśnica

-KIA Ceed WP-I KPP Oleśnica

-Skoda Octavia WRD KPP Oleśnica

-Opel Insignia WRD KMP Wrocław

WIDEORELACJA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.