Volvo dachowało po zderzeniu z Renault. Trzy osoby ranne w zdarzeniu na DW451

Dzisiejszego popołudnia, około godziny 17:00, na drodze wojewódzkiej nr 451 pomiędzy Bierutowem a Solnikami Wielkimi doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Zderzyły się tam dwa pojazdy osobowe marki Volvo oraz Renault. Pierwszy z nich jazdę zakończył na dachu w przydrożnym rowie. W obu pojazdach podróżowały łącznie trzy osoby. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali poszkodowani. Na miejscu interweniowały służby.

Do zdarzenia zostały zadysponowane po dwa zastępy Staży Pożarnej z JRG Oleśnica oraz OSP KSRG Bierutów, specjalistyczny zespół Ratownictwa Medycznego z Namysłowa oraz patrole Policji z Oleśnicy i Bierutowa. Jako pierwsi na miejsce dotarli bierutowscy Ochotnicy, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz rozpoczęli udzielanie pomocy osobom poszkodowanym. Najciężej ranna została kierująca Renault. Kobieta doznała między innymi złamania kończyny górnej i została przetransportowana do szpitala przez obecny na miejscu zespół Ratownictwa Medycznego.

Pracujący na miejscu Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego wstępnie ustalili, że do zdarzenia doszło najprawdopodobniej z winy kierujacej pojazdem marki Renault. Kobieta poruszając się od strony Bierutowa w kierunku Oleśnicy, po zakończeniu manewru wyprzedzania straciła panowanie nad pojazdem a następnie uderzyła w prawidłowo jadące z naprzeciwka Volvo. Pojazd wybity z toru jazdy wpadł do przydrożnego rowu, gdzie dachował. Mundurowi wykonują obecnie czynności w kierunku kwalifikacji zdarzenia jako wypadek drogowy. Trwają oględziny. Obecny na miejscu już jest Technik Kryminalistyki. Utrudnienia na drodze mogą potrwać jeszcze około godziny.

Jedna myśl na temat “Volvo dachowało po zderzeniu z Renault. Trzy osoby ranne w zdarzeniu na DW451

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.