Volkswagen wpadł do rzeki – FOTO, WIDEO

Dziś (01.IX.16), około godziny 15:30 do oficera dyżurnego oleśnickiej policji wpłynęło zgłoszenie o samochodzie osobowym, który wpadł do rzeki przy ulicy Kruczej w Oleśnicy. Na miejsce został wysłany patrol interwencyjny.

Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci stwierdzili, że pojazd marki Volkswagen Bora, na wrocławskich tablicach rejestracyjnych, leży na boku w rzece. Na miejscu znajdował się również kierowca pojazdu- młody mężczyzna. W wyniku zdarzenia nikt na szczęście nie odniósł obrażeń ciała, pojazdem poruszał się jedynie kierowca.

Jak udało nam się ustalić kierujący osobówką mężczyzna na łuku żwirowej drogi stracił panowanie nad pojazdem, na skutek czego znalazł się w korycie rzeki. Jak udało nam się ustalić, samochodem przewożona była spora ilość cementu. Właśnie przewożony ładunek mógł przyczynić się do zdarzenia, bowiem jak to ujął sam kierowca- „na łuku zarzuciło mu tył”.

Na miejsce przyjechała pomoc drogowa, która pomogła w wydostaniu samochodu z rzeki. Okazało się jednak, że jeden samochód z wyciągarką nie wystarczy. Na miejsce dojechał drugi, który pomógł w postawieniu na koła a następnie w wydostaniu pojazdu z koryta rzeki.

Na miejscu:

-Fiat Ducato WP-I KPP Oleśnica

-Mercedes Atego Pomoc Drogowa

-Iveco Daily Pomoc Drogowa

WIDEORELACJA

PONIŻEJ GALERIA ZDJEĆ

[huge_it_slider id=”23″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.