Volkswagen uderzył w przydrożne drzewo

Dzisiejszego wieczoru, około godziny 20:30, oleśnickie służby otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem jednego samochodu, do jakiego miało dojść w miejscowości Jenkowice. Z otrzymanych informacji wynikało, że pojazd osobowy na łuku drogi uderzył w drzewo. Na miejsce zostały zadysponowane dwa zastępy Straży Pożarnej z JRG Oleśnica, specjalistyczny zespół Ratownictwa Medycznego a także patrol Policjantów Wydziału Ruchu Drogowego.

Po dotarciu służb na miejscu potwierdzono zgłoszenie. Na łuku drogi, samochód osobowy marki Volkswagen Golf uderzył w drzewo. Jak udało nam się ustalić, w momencie zdarzenia w pojeździe prawdopodobnie znajdował się tylko kierowca. Mężczyzna miał zostać przebadany przez obecny na miejscu zespół Ratownictwa Medycznego, jednak nie odniósł żadnych obrażeń. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Jego obsługą zajęli się Policjanci.

Obecni na miejscu zdarzenia Strażacy zabezpieczyli miejsce kolizji, usunęli uszkodzony pojazd na pobocze, odłączyli w nim akumulator a także zneutralizowali powstały wyciek płynów eksploatacyjnych. Jezdnia w miejscu zdarzenia została także uprzątnięta z elementów powypadkowych. W trakcie działań służb, na miejscu panowały utrudnienia. Ruch odbywał się wahadłowo.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.