Trzy samochody rozbite w wyniku popołudniowego zdarzenia

Dzisiejszego popołudnia, około godziny 17:15, w obrębie skrzyżowania ulicy Krzywoustego i Daszyńskiego w Oleśnicy, doszło do zdarzenia drogowego, w którym udział brały trzy samochody osobowe. Jedna osoba została poszkodowana i trafiła do oleśnickiego szpitala. Na miejscu interweniowała Policja.

Jak udało nam się ustalić, kierująca Skodą Octavią młoda kobieta, najprawdopodobniej zjechała częściowo na pas zajmowany przez jadącego w przeciwnym kierunku VW Golfa, w wyniku czego doszło do zderzenia obu pojazdów. Następnie, rozpędzony Golf uderzył jeszcze w zaparkowane przy krawędzi jezdni Audi A4. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Jednemu z uczestników zdarzeniu konieczne było udzielenie pomocy medycznej. Na miejsce przybył specjalistyczny zespół Ratownictwa Medycznego. Finalnie, jedna osoba trafiła do oleśnickiego szpitala. Na chwilę obecną nie wiadomo jak zostało zakwalifikowane zdarzenie – czy jako wypadek, czy jako kolizję. Na miejscu interweniował zastęp JRG Oleśnica, celem neutralizacji wycieków. Ulica Krzywoustego w tym miejscu przez kilka godzin była całkowicie zablokowana.

Na miejscu:

-GBARt 2.5/16 Iveco Eucorargo |511[D]21| JRG Oleśnica

-D 07 01 – Volkswagen Crafter |ZRM (S)| SPR Oleśnica

-Volkswagen T6 WP-I KPP Oleśnica

-Skoda Yeti WP-I KPP Oleśnica

-Fiat Ducato WRD KPP Oleśnica*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.