Śmiertelny wypadek pod Oleśnicą. Nie żyje 28-letnia rowerzystka

Dziś w późnych godzinach popołudniowych, na drodze wojewódzkiej nr 451 pomiędzy Oleśnicą a Świerzną, doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Samochód ciężarowy potrącił tam poruszającą się rowerem kobietę. Na miejscu interweniowały służby.

Jak udało nam się ustalić, do tragedii doszło najprawdopodobniej tuż po godzinie 20:00. Około 28-letnia kobieta miała poruszać się rowerem po jezdni w kierunku miasta. Po tym samym pasie poruszał się także kierujący pojazdem ciężarowym marki MAN. Z nieustalonych dotychczas przyczyn, rowerzystka została potrącona lusterkiem oraz przednim prawym narożnikiem ciężarówki, a następnie wpadła do przydrożnego rowu. O zdarzeniu zostały zawiadomione oleśnickie służby – na miejscu niezwłocznie pojawili się Policjanci a także Ratownicy Medyczni.

Niestety, życia rowerzystki nie udało się uratować. Obrażenia jakich doznała okazały się zbyt poważne, a Ratownicy zmuszeni byli do odstąpienia od czynności ratunkowych. Na miejscu pracują obecnie Mundurowi, którzy ustalają dokładny przebieg i okoliczności tragedii. Ruch na drodze jest utrudniony, odbywa się wahadłowo. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, które potrwają jeszcze przez wiele godzin.

Jedna myśl na temat “Śmiertelny wypadek pod Oleśnicą. Nie żyje 28-letnia rowerzystka

  • 10 czerwca 2021 o 16:41
    Permalink

    ****y morderca. dożywocie za to zabójstwo!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.