Śmiertelny wypadek 21-latka na quadzie

Dziś, w godzinach przedpołudniowych, na drodze dojazdowej łączącej Arboretum Leśne w Stradomi Dolnej z dawną „ósemką”, doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Na łuku drogi, młody mężczyzna poruszający się pojazdem typu quad, wypadł z drogi a następnie z impetem uderzył w drzewo. Przypadkowo przejeżdżający tamtędy starszy mężczyzna zawiadomił o zdarzeniu służby.

Po przybyciu służb ratunkowych na miejsce potwierdzono treść zgłoszenia. Doszło do zderzenia quada z przydrożnym drzewem, w wyniku którego poszkodowany został 21-letni mężczyzna. U poszkodowanego stwierdzono brak funkcji życiowych. Podjęte przez Ratowników Medycznych działania niestety nie przyniosły efektu. Mężczyzny nie udało się uratować – odstąpiono od czynności ratunkowych.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu Mundurowych, mężczyzna poruszał się od strony Arboretum w kierunku zalewu w Stradomi Wierzchniej. Na łuku drogi najprawdopodobniej stracił panowanie nad prowadzonym quadem, zjechał z drogi a następnie uderzył w pobliskie drzewo. Dokładny przebieg będzie jednak ustalany w toku prowadzonego postępowania. Na miejscu trwają czynności pod nadzorem prokuratora. Droga jest całkowicie zablokowana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.