Renault wypadło z drogi i dachowało

Dzisiejszego popołudnia, około godziny 15:30 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego na drodze pomiędzy Oleśnicą a Nieciszowem. Ze zgłoszenia wynikało iż z samochodu wydobywa się dym a podróżujące w nim osoby zostały poszkodowane. Na miejsce zadysponowane zostały zastępy JRG Oleśnica a także patrol Policjantów ruchu drogowego.

Na miejsce równo ze sobą dotarli Policjanci oraz zastępy PSP. Strażacy rozpoczęli udzielanie pomocy poszkodowanej kierującej. Doznała ona ogólnych potłuczeń oraz niegroźnych dla życia obrażeń. Aktualnie w asyście Ratowników Straży oczekuje na przybycie zespołu Ratownictwa Medycznego.

Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu Funkcjonariusze oleśnickiej Policji, kobieta kierująca Renault Megane, poruszając się od strony Oleśnicy w kierunku Nieciszowa, najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze w wyniku czego straciła panowanie nad prowadzonym pojazdem. Następnie zjechała do rowu gdzie pojazd dachował. Finalnie Renault jazdę zakończyło na dachu w przydrożnym polu.

Na miejscu nadal pracują służby. Trwa oczekiwanie na przybycie karetki Pogotowia Ratunkowego, która przejmie ranną kobietę od Strażaków i udzieli jej wykwalifikowanej pomocy medycznej. Ruch na drodze odbywa się bez utrudnień, mimo faktu iż jeden pas jest zablokowany przez samochody ratownicze.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.