Renault potrącił kobietę na Wojska Polskiego

Dziś (15.XI.16), tuż przed godziną 19:00 oleśnickie służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym na ulicy Wojska Polskiego. Na przejściu dla pieszych, lub w jego obrębie, kobieta kierująca Renault Laguną potrącił przeprowadzającą przez jezdnię rower kobietę.

Na miejscu zdarzenia pojawił się zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrol policjantów z wydziału ruchu drogowego. Ratownicy po wstępnym zaopatrzeniu poszkodowanej na miejscu zdarzenia przetransportowali ją do oleśnickiego szpitala. Po przeprowadzeniu szczegółowych badań stwierdzono, że doznała ona kilku niegroźnych złamań. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek.

Na miejscu zdarzenia nadal panują spore utrudnienia w ruchu. Ten odbywa się wahadłowo. Czynności na miejscu prowadzą funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego. Wkrótce ma dojechać również grupa dochodzeniowo- śledcza, która wykona szczegółowe oględziny miejsca potrącenia.

Na chwilę obecną trwa dokładne wyjaśnianie przyczyn i okoliczności zdarzenia, lecz wstępnie wiadomo iż kobieta przechodziła przez ulicę, prowadzając rower. Najprawdopodobniej poruszała się ona po wyznaczonym przejściu dla pieszych lecz nie jest do końca pewne.

Na miejscu:

-Volkswagen Crafter ZRM (P5) SPR Oleśnica [?]

-Renault Master – APRD WRD KPP Oleśnica

-KIA Ceed WP-I KPP Oleśnica

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.