Potrącenie pieszego koło Dąbrowy – FOTO

W godzinach wieczornych, około 20:20, na drodze wojewódzkiej nr 340, na tuż przed miejscowością Dąbrowa doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący Fiatem Punto starszy mężczyzna potrącił idącego najprawdopodobniej poboczem około 40-letniego pieszego. Na miejsce zdarzenia przyjechały dwa patrole Policji oraz zespół Ratownictwa Medycznego.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu Policjantów, blisko 80-letni mężczyzna kierujący pojazdem marki Fiat Punto, jadąc od strony Dobroszyc w stronę Oleśnicy potrącił nieprawidłowo idącego poboczem lub drogą około 40-letniego pieszego. Poszkodowany w wyniku zdarzenia mężczyzna nie posiadał na sobie żadnych elementów odblaskowych ani świetlnych. Poruszał się on również w tym samym kierunku co samochód.

Do pomocy rannemu 37-latkowi przybył podstawowy zespół Ratownictwa Medycznego, który po udzieleniu mu pomocy na miejscu zdarzenia przetransportował go do szpitala. Z uwagi na obrażenia jakich doznał zdarzenie kwalifikowane jest jako wypadek drogowy. Trwa ustalanie jego dokładnych przyczyn i okoliczności. W miejscu zdarzenia mogą występować utrudnienia w ruchu bowiem trwają oględziny miejsca zdarzenia.

Na miejscu:

-Volkswagen Crafter ZRM (P)D07 02 SPR Oleśnica

-Skoda Octavia WRD KPP Oleśnica

-KIA Ceed PP Dobroszyce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.