Potrącenie 54-latki na Skłodowskiej

Dzisiaj (21.XII.16), około godziny 18:30 na ulicy M. Skłodowskiej- Curie w Oleśnicy doszło do zdarzenia drogowego. Na przejściu dla pieszych potrącona została kobieta. Na miejscu interweniował zespół Ratownictwa Medycznego oraz policja.

Jak udało nam się ustalić, przechodząca przez przejście dla pieszych około 50-letnia kobieta została potrącona przez starszego mężczyznę kierującego Toyotą Yaris, na oleśnickich tablicach rejestracyjnych. Poszkodowana piesza z urazem głowy oraz kręgosłupa została przetransportowana, przez przybyły na miejsce zespół Ratownictwa Medycznego, do szpitala.

Z uwagi na obrażenia jakie doznała kobieta zdarzenie zakwalifikowane zostało jako wypadek drogowy. W związku z tym na miejscu zdarzenia pojawiła się policyjna grupa dochodzeniowo- śledcza. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności potrącenia.

Czynności na miejscu prowadzili również policjanci wydziału ruchu drogowego oleśnickiej policji. Przez ponad godzinę ruch na tym odcinku ulicy Skłodowskiej odbywał się jednym pasem. Warto wspomnieć iż przejście dla pieszych w tym miejscu nie jest oświetlone.

Na miejscu:

-Mercedes Sprinter ZRM (P5) SPR Oleśnica

-KIA Ceed WRD KPP Oleśnica

-Citroen Berlingo GD-Ś KPP Oleśnica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.