„Położył” motocykl i uderzył w zaparkowany samochód. Mężczyzna trafił do szpitala

Dzisiejszego wieczoru, po godzinie 19:00, na ulicy Hallera w Oleśnicy doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Mężczyzna kierujący motocyklem marki Kawasaki, poruszając się od strony skrzyżowania z ulicą 11 Listopada w kierunku ronda Sybiraków, najprawdopodobniej stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, „położył” motocykl a następnie sunąc po asfalcie uderzył w zaparkowany w przydrożnej zatoczce, pojazd osobowy marki Saab. Motocyklista odniósł obrażenia ciała i wymagał udzielenia pomocy medycznej. Na miejscu zjawiły się powiadomione służby.

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do Dyżurnych oleśnickiej Straży Pożarnej jak i Policji, oraz Dyspozytora Medycznego. Na miejsce został zadysponowany zastęp Straży Pożarnej z JRG Oleśnica, dwa patrole oleśnickiej Policji oraz podstawowy zespół Ratownictwa Medycznego. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia, natomiast załoga ambulansu udzieliła pomocy rannemu motocykliście. Następnie, po wstępnym zaopatrzeniu na miejscu, trafił do szpitala, gdzie będzie hospitalizowany. Powstały wyciek płynów eksploatacyjny został zneutralizowany przez Strażaków.

Obecnie na miejscu zdarzenia pracują oleśniccy Mundurowi, w tym Grupa Dochodzeniowo – Śledcza wraz z Technikiem Kryminalistyki. Trwają oględziny miejsca wypadku oraz pojazdów biorących w nim udział. Na czas działań służb zablokowany jest pas ulic Hallera w kierunku ronda, jednakże ruch odbywa się bez większych utrudnień.

Na miejscu:

-GBARt 2.5/16 Iveco Eurocargo |511[D]21| JRG Oleśnica

-D 01 18 – Volkswagen Crafter |ZRM (P) | SPR Oleśnica

-Opel Astra WRD KPP Oleśnica

-Volkswagen T6 WP-I KPP Oleśnica

-Citroen Berlingo GD-Ś KPP Oleśnica 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.