PILNE: Czołowe zderzenie na DK 25- AKTUALIZACJA

Kilka minut temu, na drodze krajowej nr 25, niedaleko zjazdu na Brzezinkę doszło do czołowego zderzenia osobówki z samochodem ciężarowym.

fot.olesnica.naszemiasto.pl

Na łuku drogi, osobowy Peugeot zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem ciężarowym. Przynajmniej dwie osoby są poszkodowane, zostały one uwięzione w pojeździe. Na miejscu zastępy z JRG Oleśnica, karetki pogotowia, patrol policji oraz dysponowane są dodatkowe Siły i Środki. Na miejsce jedzie oficer operacyjny powiatu. Droga jest zablokowana w obu kierunkach!

fot.olesnica.naszemiasto.pl

AKTUALIZACJA- 22:19: Do zdarzenia został wysłany śmigłowiec LPR. Będzie on lądował na miejscu gminnym- boisku w Smardzowie. Na zabezpieczenie dysponowane są zastępy OSP z Dobroszyc.

AKTUALIZACJA- 22:36: Z nieoficjalnych informacji do jakich udało nam się dotrzeć, przybyły na miejsce lekarz pogotowia stwierdził zgon u kierowcy samochodu osobowego. Na lądowisku gminnym w asyście Ochotników z Dobroszyc właśnie wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Będzie on transportował kobietę z wieloma urazami do jednego ze szpitali we Wrocławiu.

AKTUALIZACJA- 23:10: Niestety druga osoba podróżująca pojazdem osobowym zmarła na miejscu zdarzenia. Na miejsce zdarzenia będzie udawał się prokurator oraz grupa dochodzeniowo- śledcza. Śmigłowiec z uwagi na nagłe pogorszenie stanu pacjentki nadal nie wystartował.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.