PILNE: Poważny wypadek na S8 – na miejscu LPR

Do wypadku doszło około godziny 20:15, na 71 kilometrze trasy S8 na pasie w kierunku Warszawy.  Z informacji jakie otrzymaliśmy jeden z pojazdów biorących udział w zdarzeniu wypadł z drogi i dachował.

Dwie osoby – kobieta oraz mężczyzna – zostały poszkodowane. Kierujący pojazdem, który znalazł się poza drogą mężczyzna w stanie ciężkim będzie transportowany śmigłowcem LPR, który chwilę temu właśnie wylądował na drodze do szpitala przy ulicy Borowskiej we Wrocławiu. Był on  uwięziony w pojeździe, został ewakuowany przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Na miejscu zastępy PSP z Oleśnicy i Sycowa, OSP z Ligoty Polskiej oraz dojeżdżają z Drołtowic. Obecne na miejscu są również dwa zespoły Ratownictwa Medycznego oraz patrole policji.

Droga jest zablokowana w obu kierunkach. Prawdopodobnie objazd będzie wyznaczony przez starą „ósemkę”. Trasa S8 zostanie zablokowana na węźle w Cieślach. Kierowcy muszą się liczyć ze sporymi utrudnieniami, które potrwają jeszcze kilka godzin. Obecnie na miejscu trwa nadal akcja ratunkowa.

fot. czytelnicy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.