Peugeot wypadł z drogi – uderzył w ogrodzenie. Ranny kierowca zbiegł – FOTO

Dziś (05.XI.16), około godziny 19:00 na „nowym” rondzie, na ulicy w Oleśnicy doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący Peugeotem 206, stracił panowanie nad pojazdem na skutek czego wypadł z drogi a następnie uderzył w powstające ogrodzenie. Kierujący pojazdem mężczyzna doznał urazu głowy lecz…. zbiegł z miejsca wypadku. Na miejscu zdarzenia zjawiły się 2 zastępy z JRG Oleśnica, zespól Ratownictwa Medycznego oraz patrol policji.

Przybyłe na miejsce zastępy zdążyły jedynie odłączyć akumulatory w pojeździe gdyż po chwili musiały się udać do pożaru przy ulicy Skłodowskiej w Oleśnicy (o czym wkrótce). Jak się okazało kierujący Peugeotem mężczyzna doznał urazy głowy lecz po chwili oddalił się z miejsca zdarzenia. Jako ciekawostkę można dodać iż zdążył on jeszcze zamknąć samochód.

Policja prowadzi czynności mające na celu ustalenie właściciela pojazdu a następnie ewentualnego jego kierowcę. Nie wiadomo dlaczego ten zdecydował się na ucieczkę. Świadkowie zdarzenia poinformowali nas iż znajdował sie on prawdopodobnie pod wpływem alkoholu.

SiŚ:

-GBARt 2.5/16 Iveco Eurocargo |511[D]21| JRG Oleśnica

-GBA 2/24 Star/MAN |511[D]22| JRG Oleśnica

-Volkswagen Crafter ZRM (S2) Syców

-Fiat Ducato WP-I KPP Oleśnica

PONIŻEJ GALERIA ZDJĘĆ

[huge_it_slider id=”48″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.