Osobówka dachowała, bus przewrócił się na bok. Groźnie wyglądający wypadek przed Miodarami

Około godziny 13:00 do oleśnickich służb ratunkowych wpłynęły zgłoszenia o wypadku drogowym z udziałem dwóch samochodów pomiędzy Miodarami a Sosnówką. Z przekazanych informacji wynikało iż przynajmniej jedna osoba została poszkodowana. Na miejsce Dyżurna Operacyjna SK KP zadysponowała dwa zastępy PSP z JRG Oleśnica oraz zastęp z OSP KSRG Dobroszyce. Oprócz Strażaków interweniowali również Policjanci „drogówki” a także zespół Ratownictwa Medycznego.

Po dotarciu zastępów Straży na miejsce zdarzenia stwierdzono, że w wypadku udział biorą dwa pojazdy – osobowy Volkswagen oraz dostawczy Renault. Oba samochody znajdowały się częściowo na jezdni a częściowo w przydrożnym rowie. Jedna osoba została poszkodowana i została. Rannemu kierowcy Golfa została udzielona pomoc na miejscu zdarzenia, a po chwili trafił do szpitala.

Jak udało nam się ustalić, do zdarzenia doszło zaraz za łukiem drogi, z którego najprawdopodobniej „wyniosło” dostawczego Renault, jadącego od strony Twardogóry w kierunku Oleśnicy. W tym samym czasie przeciwnym pasem miał poruszać się Volkswagen. Wskutek utraty panowania nad busem, ten uderzył w rozpędzonego Volkswagena, który wypadł z drogi i dachował. Pojazd sprawcy na sam koniec przewrócił się na bok. Na miejscu ruch odbywa się wahadłowo. Trwają czynności w miejscu zdarzenia, mające na celu wyjaśnienie okoliczności wypadku.

 

Jedna myśl na temat “Osobówka dachowała, bus przewrócił się na bok. Groźnie wyglądający wypadek przed Miodarami

  • 4 sierpnia 2018 o 15:26
    Permalink

    A gdzie jest pobocze ??NIE ma dziura na dziurze wybicia zero przyczepnosci. Nie wykoszone pobocza. Wieczoren to jest dopiero dramat .

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.