Opel uderzył w Audi. Popołudniowe zderzenie w Cieślach

Dziś, około godziny 15:20 Dyżurny oleśnickiej Policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem dwóch samochodów osobowych, na skrzyżowaniu w miejscowości Cieśle. Z uzyskanych informacji wynikało, że w wyniku zderzenia poszkodowana miała zostać jedna osoba. Na miejsce niezwłocznie udał się zespół Ratownictwa Medycznego a także patrol Policji.

Mundurowi, którzy dotarli na miejsce zdarzenia zastali pojazdy marki Opel Vectra oraz Audi A4, pomiędzy którymi doszło do zderzenia bocznego. Do kontaktu między samochodami doszło wskutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu przez jednego z kierowców. Kierujący Oplem młody mężczyzna, chcąc przejechać w poprzek drogi głównej, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo poruszającemu się po niej Audi.

Ekipa Pogotowia Ratunkowego przybyła na miejsce przebadała osoby oskarżające się na dolegliwości związane ze zderzeniem. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń, a zdarzanie zakwalifikowano jako kolizję. Jej sprawca został ukarany mandatem karnym, a uszkodzone pojazdy będą musiały odjechać na lawecie. Ruch odbywał się bez utrudnień.

Jedna myśl na temat “Opel uderzył w Audi. Popołudniowe zderzenie w Cieślach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.