Nocny wypadek Opla i Volkswagena w Jenkowicach

Około godziny 21:30, na feralnym skrzyżowaniu w Jenkowicach doszło dziś do kolejnego zdarzenia drogowego. Wypadkowi uległy tym razem Volkswagen Passat oraz Opel Meriva. Jedna osoba została poszkodowana i trafiła do szpitala. Na miejscu pracują Policjanci. Interweniowało również Pogotowie Ratunkowe.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń Mundurowych, do zdarzenia doszło wskutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu przez kierującą Oplem kobietę. Ta wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, prowadzącej z Jenkowic w stronę Dobrzenia, zderzyła się z prawidłowo poruszającym od strony Dobroszyc się Passatem. Pomiędzy pojazdami doszło do zderzenia bocznego, w wyniku którego Meriva obróciła się wokół własnej osi.

Jedna z dwóch osób podróżujących Oplem trafiła do szpitala z obrażeniami ciała. Na chwilę obecną nie wiadomo w jakim stanie się znajduje lecz zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek. Na miejscu czynności wykonują Policjanci dobroszyckiego Posterunku, którzy obsługują zdarzenie. Obecni są również Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego, do których zadań należy między innymi wykonanie oględzin pojazdów biorących udział w zdarzeniu.

Na miejscu panują utrudnienia w ruchu gdyż uszkodzone pojazdy częściowo blokują skrzyżowanie. Ruch odbywa się wahadłowo i jest nadzorowany przez Mundurowych. Wkrótce po rozbite samochody mają przyjechać lawety ponieważ te z uwagi na swoje uszkodzenia nie mogą kontynuować jazdy. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

Jedna myśl na temat “Nocny wypadek Opla i Volkswagena w Jenkowicach

  • 2 sierpnia 2017 o 02:48
    Permalink

    Tam jest STOP. Jak ktoś nie potrafi czytać to powinien stracić prawko.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.