Nietypowa interwencja policji na 3 Maja

Dzisiaj (08.VII.16), około godziny 18:00 oficer dyżurny oleśnickiej policji otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który wyrzuca meble przez okno. Do niecodziennej a zarazem niebezpiecznej sytuacji doszło w bloku nr 47, przy ulicy 3 Maja.

Według zgłaszającego, z okna na 3 piętrze, mężczyzna wyrzucał wyposażenie swojego mieszkania. Na chodniku oraz ulicy wylądował między innymi fotel obrotowy. Przybyli na miejsce policjanci, po rozmowie ze świadkiem zajścia udali się do mieszkania sprawcy zamieszania.

Jak się udało nam ustalić nie jest to pierwszy taki wyczyn tej osoby. Wcześniej zdarzały się podobne sytuacje o czym opowiada nam świadek- Najpierw wyleciał fotel, upadł na ulicę. Potem z kolejne rzeczy, na chodnik, jedna z nich prawie upadła na głowę idącej tam kobiety z dzieckiem. Wiem kto to zrobił i to nie jest pierwszy raz.

Mężczyzna został pouczony a zniszczone meble zostały uprzątnięte z jezdni oraz chodnika.  Nie wiadomo co skłoniło go do tego czynu. Najważniejsze, że nikt nie ucierpiał, a było bardzo blisko aby mebel spadł małe dziecko oraz jego opiekunkę. Miejmy nadzieję, że taka sytuacja już więcej się nie powtórzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.