Nietrzeźwy motocyklista ranny w wypadku niedaleko Miodar

Dzisiejszego popołudnia, tuż po godzinie 15:00, na drodze pomiędzy Miodarami a Sosnówką doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocykla. Jednoślad wypadł z drogi a jego kierowca został ranny. Na miejsce skierowano karetkę Pogotowia Ratunkowego oraz dwa patrole Policji.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policjantów, młody mężczyzna poruszając się motocyklem Suzuki, jadąc od strony Twardogóry, stracił panowanie nad maszyną a następnie zjechał do przydrożnego rowu, którym przebył ponad 100 metrów dodatkowo kilkukrotnie się od niego odbijając. Zanim jeszcze motocykl się zatrzymał, jadącym nim mężczyzna z niego spadł i doznał obrażeń ciała. Wykonane badanie trzeźwości wykazało w jego organizmie 0.52 mg/l, czyli ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Poszkodowany motocyklista z urazem kręgosłupa oraz ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala gdzie będzie hospitalizowany. Jak udało nam się dowiedzieć, nie posiadał on również uprawnień do kierowania jednośladami. Czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzą Policjanci. Aktualnie ustalane są dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Na miejscu:

-Renault Master (P) PR Oleśnica

-KIA Ceed WRD KPP Oleśnica

-Fiat Ducato WP-I KPP Oleśnica

Jedna myśl na temat “Nietrzeźwy motocyklista ranny w wypadku niedaleko Miodar

  • 2 lipca 2017 o 17:01
    Permalink

    Ciekawa karetka Pogotowia Ratunkowego. Zapewne w związku z niedoborem pojazdów.
    Pozdrawiam

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.