Nietrzeźwy mężczyzna doprowadził kolizji

Około godziny 14:30, na skrzyżowaniu ulic Reja i Żeromskiego w Oleśnicy, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. W kolizji udział brał osobowy Nissan Almera a także ciągnik rolniczy z przyczepą. Na miejscu interweniował patrol oleśnickich Policjantów Wydziału Ruchu Drogowego.

Jak udało nam się ustalić, Mundurowi, obecni na miejscu zdarzenia, przebadali uczestników pod kątem zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Wstępne badanie potwierdziło jego obecność u kierowcy osobówki. Ten trafił na lokalną Komendę Policji celem ustalenia dokładnej zawartości alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazać miało aż 3.5 promila w organizmie kierowcy Nissana.

Z naszych informacji wynika, że nietrzeźwy kierowca osobowego Nissana, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, prawidłowo jadącemu ciągnikowi rolniczemu z przyczepą, w wyniku czego doszło do zderzenia obu pojazdów. Mężczyzna odpowie teraz przed sądem za spowodowanie zdarzenia drogowego w stanie nietrzeźwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.