Kompletnie pijany prowadził samochód. Ujęli go przypadkowi kierowcy

Dziś w godzinach popołudniowych, na ulicy Wiejskiej w Oleśnicy doszło do obywatelskiego ujęcia nietrzeźwego kierowcy Forda Pumy. Przypadkowi kierowcy zatrzymali i uniemożliwili dalszą jazdę kompletnie pijanemu mężczyźnie, próbującemu włączyć się do ruchu. O zajściu poinformowana została Policja, a na miejsce niezwłocznie udał się patrol interwencyjny Mundurowych.

Funkcjonariusze, którzy błyskawicznie pojawili się na miejscu potwierdzili otrzymany sygnał. Po okiem osób postronnych znajdował się kompletnie pijany około 45-letni mężczyzna. Został on zakuty w kajdanki i przetransportowany do radiowozu, gdzie podjęte zostały w stosunku do niego dalsze czynności. Mundurowi zabezpieczyli samochód, do którego kluczyki odebrali kierującemu naoczni świadkowie jego wybryku. We wnętrzu Forda znajdował się między innymi zapas wysokoprocentowego alkoholu.

Jak udało nam się ustalić, mężczyzna był tak pijany, że miał problemy nawet z komunikacją, a nawet nie wiedział jak się nazywa. Do obecnego na miejscu Patrolu skierowani zostali kolejni Mundurowi, którzy pomogą w czynnościach. Mężczyzna wkrótce trafi na oleśnicką Komendę, gdzie zostanie wykonane dokładne badanie na zawartość alkoholu w organizmie.  Mieszkaniec Dobroszyc, za swój niezwykle nieodpowiedzialny wybryk odpowie przed sądem.

Na miejscu:

-KIA Ceed WP-I KPP Oleśnica

-KIA Ceed WRD KPP Oleśnica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.