Kolejne zderzenie na Dobroszyckiej

Po raz kolejny, słynne już swoją wypadkowością skrzyżowanie ulic Dobroszyckiej i Wojska Polskiego w Oleśnicy zbiera żniwo. Dziś, około godziny 14:00 doszło do kolejnego zdarzenia drogowego spowodowanego nieustąpieniem pierwszeństwa przejazdu. Tym razem obyło się bez osób poszkodowanych.

Na zdarzenie najechała jedna z oleśnickich karetek Pogotowia Ratunkowego, która przemieszczała się ulicą Wojska Polskiego. Załoga ambulansu, będąca również świadkiem zdarzenia, upewniła się czy nikt z podróżujących samochodami nie odniósł obrażeń, a następnie informację przekazała do dyspozytorni Ratownictwa Medycznego.

Dyspozytor wrocławskiego Pogotowia przekazał informację do oleśnickiej Policji. Po chwili na miejscu pojawił się patrol Mundurowych z Wydziału Ruchu Drogowego, którzy obsłużyli zdarzenie. Ustalono, że do kolizji doszło wskutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu kierującemu Volkswagenem Golfem mężczyźnie przez kobietę poruszającą się Renault Megane, chcącą skręcić w kierunku ulicy Wrocławskiej. Sprawczyni zdarzenia została ukarana mandatem karnym a pojazdy w dalszą drogę wyruszyły na lawecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.