Kolejne najechanie na Wojska Polskiego

Około godziny 15:40 na ulicy Wojska Polskiego, na wysokości Nowowiejskiej, doszło do zdarzenia drogowego. Na tył zatrzymujących się kolejno pojazdów marki KIA i Mitsubishi najechał dostawczy Mercedes. Na miejscu interweniowała policyjna ekipa ruchu drogowego.


Sprawa okazała się być klasycznym najechaniem na tył poprzedzającego pojazdu, a następnie zadziałał efekt tzw. domina. Nikomu nic się na szczęście nie stało. Również straty materialne nie są poważne, w pojazdach została lekko wgięta karoseria. Najciężej ucierał jednak dostawczy Sprinter, który stracił część przodu.

Jak udało nam się ustalić, pojazd marki KIA Ceed, zatrzymał się najprawdopodobniej przez przejściem dla pieszych. Tuż za nim jechało Mitsubishi Outlander, który zdążył wyhamować. Natomiast kierujacy Mercedesem Sprinterem nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu w wyniku czego uderzył w tył Mitsubishi, które następnie uderzyło „kijankę”. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego.

Na miejscu:

-KIA Ceed WRD KPP Oleśnica

Kilka dni temu informowaliśmy o podobnym zdarzeniu, również na ulicy Wojska Polskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.