Kobieta wypadła z okna na 2 piętrze punktowca w centrum Oleśnicy

Dzisiejszego popołudnia, około godziny 17:00, przy ulicy Cieszyńskiego w Oleśnicy doszło do dramatycznego wypadku. Najprawdopodobniej z okna na drugim piętrze budynku wielorodzinnego, wypadła około 60-letnia kobieta. Na miejsce niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia, skierowane zostały służby – podstawowy zespół Ratownictwa Medycznego z Twardogóry oraz patrol interwencyjny oleśnickich Policjantów.

Jako pierwsi na miejscu pojawili się Mundurowi, którzy potwierdzili treść zgłoszenia. Na trawniku przed blokiem, wśród poduszek oraz pościeli, leżała kobieta w średnim wieku. Znajdowała się pod opieką przechodniów. Po przybyciu na miejsce zespołu Ratownictwa Medycznego, poszkodowana trafiła pod opiekę załogi ambulansu. Ratownicy wstępnie zabezpieczyli powstałe obrażenia oraz wdrożyli postępowanie farmakologiczne. 

Jak przekazali nam zgromadzeni w pobliżu ludzie, według ich relacji kobieta miała najpierw przez okno wyrzucić m.in. poduszki, a następnie wyskoczyć na nie z okna. Czy rzeczywiście tak było ustali policyjne postępowanie. Kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana przez naziemny zespól Ratownictwa Medycznego D01 20, do jednego z wrocławskich szpitali. 

Na miejscu:

-D 01 20– Volkswagen Crafter |ZRM (P)| SPR Twardogóra

-Volkswagen Caddy WP-I KPP Oleśnica 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.