Karambol na starej „ósemce” – FOTO

Dzisiejszego popołudnia (09.IX.16), chwilę przed godziną 18:00 na ulicy Wojska Polskiego w Oleśnicy doszło do zdarzenia drogowego. Najechały tam na siebie cztery samochody osobowe. Na miejsce udał się sycowski zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrol policji.

Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili zgłoszenie o zderzeniu czterech pojazdów. Początkowo zdarzenie traktowane było jako kolizja, jednak jedna z uczestniczek zaczęła się uskarżać na silne bóle oraz złe samopoczucie. Na miejsce dojechał specjalistyczny zespól z Sycowa, który na miejscu udzielił pomocy lekko rannym mężczyznom oraz przetransportował młodą kobietę do oleśnickiego szpitala z podejrzeniem urazu kręgosłupa.

Na chwilę obecną zdarzenie uznawane jako wypadek. Na miejscu pracują policjanci, który zabezpieczają miejsce zdarzenia oraz kierują ruchem. Na ulicy Wojska Polskiego od skrzyżowania z Dobroszycką i Spacerową tworzą się korki. Ruch jest utrudniony bowiem rozbite pojazdy blokują pas drogi w kierunku centrum.

Z ustaleń obecnych na miejscu mundurowych wynika, że kobieta kierująca pojazdem marki Seat Toledo najechała na tył poprzedzającego ją pojazdu, który wraz z dwoma kolejnymi zatrzymał się ponieważ jeden z nich miał zamiar wykonać manewr skrętu w kierunku pobliskiej myjni. W zdarzeniu zadziałał tz. efekt domina, każdy najechanych pojazdów uderzał w kolejne poprzedzające go samochody.

Uczestnicy zdarzenia zostali przebadani na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu. Byli oni trzeźwi. Na miejscu nadal czynności wykonują policjanci. Ruch odbywa się w tym miejscu wahadłowo.

Na miejscu:

-Volkswagen Crafter ZRM (S2) SPR Syców

-Fiat Ducato WP-I KPP Oleśnica

PONIŻEJ GALERIA ZDJĘĆ

[huge_it_slider id=”27″]

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.