Karambol koło Boguszyc

Dzisiejszego popołudnia (04.XI.16), przed godziną 15:00 na drodze powiatowej nr 1470D, między Miodarami a Boguszycami doszło do zdarzenia drogowego. Najechało na siebie klika pojazdów. Nikt nie został poszkodowany. Na miejscu zjawiła się policyjna „drogówka”.

Jak udało nam się ustalić, kierujący Toyotą Corollą nie zachował należytego odstępu od poprzedzającego pojazdu, na skutek czego najechał na tył Toyoty Avensis. Ta następnie uderzyła w Mercedesa e-classe.

Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci wydziału ruchu drogowego oleśnickiej policji, ustalali dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia. Uczestnicy zdarzenia zostali również przebadani na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Byli trzeźwi. Ruch odbywał się wahadłowo.

Kierujący Corollą został ukarany mandatem karnym za spowodowanie kolizji. Został również zatrzymany dowód rejestracyjny jego pojazdu ze względu na uszkodzenia samochodu. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia przez około godzinę po czym zostali przedysponowani do wybuchu w hali produkcyjnej. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Na miejscu:

-KIA Ceed WRD KPP Oleśnica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.