Jeep najechał na Renault. Interweniowały służby

Dziś, około 17:30 na ulicy Wojska Polskiego doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Na „wylocie” z Oleśnicy w kierunku Smardzowa najechały na siebie dwa pojazdy, Renault Scenic oraz Jeep Grand Cherokee. Kierowcy Renault a także Jeep’a zmuszeni byli do nagłego hamowania spowodowanego nagłym zatrzymaniem się poprzedzających pojazdów. Niestety z uwagi na okoliczności oraz dynamiczny przebieg całej sytuacji kierowca terenówki nie zdołał bezpiecznie zatrzymać swojego pojazdu. Nie miał również możliwości ucieczki na pobocze gdyż ratując się przed najechaniem na tył Jeep’a, znalazł się już tam inny pojazd. Finalnie jazda została zakończona niegroźnym uderzeniem w tył Renault.  Na miejsce wezwane zostały służby ratunkowe.

Do zdarzenia wyjechały dwa zastępy z oleśnickiej Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej, zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrol Policjantów Wydziału Ruchu Drogowego. Jak się jednak szczęśliwie okazało, nikomu z uczestników nic się nie stało. Po kilku minutach do bazy wrócili Strażacy, a zaraz po nich załoga karetki Pogotowia.

Pracujący na miejscu Policjanci ukarali mandatem sprawcę zdarzenia- mężczyznę kierującego Jeep’em. Uszkodzenia na pojazdach okazały się znikome, a oboje uczestnicy byli trzeźwi. Ruch na ulicy Wojska Polskiego odbywał się bez utrudnień, gdyż kierowcy zjechali w boczną uliczkę aby nie blokować ruchu.

Siły i Środki:

-GBARt 2.5/16 Iveco Eurocargo |511[D]21| JRG Oleśnica

-SLRr Mitsubishi L200 |511[D]92| JRG Oleśnica

-D 07 01 – Volkswagen Crafter |ZRM (S) | SPR Oleśnica

-KIA Ceed WRD KPP Oleśnica

Jedna myśl na temat “Jeep najechał na Renault. Interweniowały służby

  • 13 października 2017 o 19:27
    Permalink

    Nie było tak jak jest tu napisane. Owszem styknęły się dwa samochody ale spowodowane to było ostrym hamowaniem auta jadącego przed Renaultem. W całym zamieszaniu brały udział 4 samochody.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.