Jedna osoba poszkodowana w wyniku wypadku z udziałem Skody i ciężarówki w Cieślach

Około godziny 12:00, na skrzyżowaniu w miejscowości Cieśle, doszło do poważnego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów- osobowej Skody Citigo oraz ciężarowego Volvo. Kierująca osobówką kobieta została poszkodowana i trafiła do szpitala. Na miejscu interweniowały służby.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń obecnych na miejscu Policjantów, kobieta kierująca Skodą, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, prawidłowo jadącemu od strony Oleśnicy, samochodowi ciężarowemu. Osobówka uderzyła w bok Volvo, uszkadzając kilkuset litrowy zbiornik paliwa, od którego się odbiła a następnie wpadła do przydrożnego rowu, gdzie jazdę zakończyła na betonowym ogrodzeniu posesji.

Rannej w wypadku kobiecie pomocy udzielali oleśniccy Strażacy. Z naszych informacji wynika iż miała ona przez pewien czas być nieprzytomna oraz nie pamiętać momentu zdarzenia. Po przybyciu na miejsce zespołu Ratownictwa Medycznego, poszkodowana została przekazana załodze karetki, a następnie trafiła do wrocławskiego szpitala przy ul. Kamieńskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.