Golf „owinął” się wokół drzewa – FOTO

Po godzinie 14:00 służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym w Stradomii Wierzchniej. Na miejsce niezwłocznie udały się 2 zastępy z JRG Syców, zespół Ratownictwa Medycznego oraz policję. Do zdarzenia wyjechał również Dowódca sycowskiej JRG.

[huge_it_slider id=”64″]

Po dojeździe zastępów PSP na miejsce i rozpoznaniu stwierdzono, że w zdarzeniu bierze jeden pojazd marku Volkswagen Golf, który po zderzeniu z drzewem wpadł na pobliskie ogrodzenie. Jedna osoba została poszkodowana. W pojeździe podróżował  jedynie kierowca, doznał urazu kończyny górnej i kręgosłupa.

Przybyły na miejsce zespół Ratownictwa Medycznego po wstępnym zaopatrzeniu poszkodowanego na miejscu, przetransportował go do jednego z wrocławskich szpitali. Mężczyzna przez cały czas był przytomny.

Na miejsce udali się również policjanci z Komisariatu w Sycowie oraz funcjonariusze WRD z oleśnickiej Komendy. Trwa wyjaśnianie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia. Na chwilę obecną wiadomo jedynie iż Golf na łuku drogi wypadł z drogi, „owinął” się wokół przydrożnego drzewa a następnie odbił się i wpadł na pobliskie ogrodzenie posesji. Działania zastępów trwały około 2 godzin.

SiŚ:

-GBA 2.5/16 MAN |512[D]21| JRG Syców

-GCBARt 4/32 Mercedes Atego |512[D]25| JRG Syców

-SLRr Suzuki Grand Vitara |512[D]90| JRG Syców

-Volkswagen Crafter ZRM (S2) SPR Syców

-KIA Ceed KP Syców

-KIA Ceed WRD KPP Oleśnica

Jedna myśl na temat “Golf „owinął” się wokół drzewa – FOTO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.