Fiat uderzył w Volkswagena. Wieczorne najechanie na Krzywoustego

Dziś w godzinach wieczornych, na skrzyżowaniu ulic Krzywoustego oraz Lotniczej w Oleśnicy doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochdów osobowych. Jedna osoba została ranna i trafiła do szpitala. Na miejscu interweniowały zastępy Straży Pożarnej z JRG Oleśnica, specjalistyczny zespół Ratownictwa Medycznego a także patrol Policjantów Wydziału Ruchu Drogowego.

Jako pierwsi na miejscu pojawili się oleśniccy Policjanci. Mundurowi po rozeznaniu sytuacji powiadomili dodatkowe służby. Poszkodowany został bowiem mężczyzna kierujący Volkswagenem. Została mu udzielona pomoc przez przybyły zespół Pogotowia. Po chwili dotarły również zastępy z oleśnickiej Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej. Strażacy zneutralizowali wycieki oraz rozpoczęli kierowanie ruchem.

Po zakończeniu oględzin miejsca zdarzenia, wykonanych przez grupę dochodzeniowo – śledczą oleśnickiej Policji, samochody zostały usunięte z jezdni. Nawierzchnia została uprzątnięta przez Strażaków. Jak udało nam się ustalić, uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, a winę za spowodowanie zdarzenia ponosi kierowca osobowego Punto. To on nie zachował bezpiecznej odległości przed, skręcającym w ulicę Lotniczą, Volkswagenem. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.