Dwie osoby ranne w wyniku ataku nożownika!

Dzisiejszego popołudnia, około godziny 19:00, na ulicy Krzywoustego w Oleśnicy doszło do dramatycznych wydarzeń. Około 35-letni mężczyzna zaatakował z nożem w ręku dwie inne osoby – kobietę i mężczyznę. Oboje odnieśli rany kłute, doznając poważnych obrażeń. O zdarzeniu zostały poinformowane służby. Na miejscu niezwłocznie pojawiło się kilka patroli Policji.

Jak udało nam się ustalić, Mundurowi zatrzymali 36-letniego mężczyznę – domniemanego sprawcę ataku. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że miał on mieć problemy psychiczne, w związku z którymi miał odbywać leczenie.  Całość miała się rozegrać na chodniku biegnącym wzdłuż zabudowań przy ulicy Krzywoustego. Z zaparkowanego samochodu osobowego miał wysiąść mężczyzna z kobietą. Po chwili oboje mieli zostać zaatakowani przez, prawdopodobnie, 36-letniego mężczyznę, który obojgu zadał ciosy nożem. Rannym udzielono pierwszej pomocy a następnie przekazano pod opiekę przybyłych zespołów Ratownictwa Medycznego. Ratownicy zaopatrzyli poszkodowanych a następnie przetransportowali ich do szpitali celem dalszej diagnostyki i hospitalizacji.

Na miejscu zdarzenia wkrótce pojawiły się liczniejsze siły Policji, w tym między innymi Grupa Dochodzeniowo – Śledcza. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia a także mieli dokonać poszukiwań porzuconego noża. Całość czynności miała także odbywać się pod nadzorem Prokuratury. Dokładne okoliczności zajścia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania. Dla dobra sprawy Mundurowi nie ujawniają żadnych szczegółów. Działania Policji wpierali także oleśniccy Strażacy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.