Dachowanie na promilach pod Sokołowicami – FOTO, WIDEO

Dziś (11.VII.16), około godziny 16:30 do SK KP PSP w Oleśnicy wpłynęło zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego, na drodze krajowej nr 25 za Sokołowicami. Na miejsce zdarzenia zadysponowano 2 zastępy z JRG Oleśnica, zastęp z OSP Sokołowice, zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrol policji.

9 (Large)

Po dojeździe na miejsce zdarzenia i rozpoznaniu stwierdzono, że samochód osobowy marki Peugeot 307 znajduje się poza drogą na dachu, pojazdem podróżowała jedna osoba i jest ona pod opieką ZRM. Działania zastępów polegały jedynie na zabezpieczniu miejsca,zdarzenia i odłączeniu akumulatora oraz kierowaniu ruchem.

14 (Large)

Przybyły na miejsce zdarzenia patrol policji ustalił, że kierujący Peugeotem mężczyzna, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Samochód trzy razy odbił się od przydrożnego rowu ostatecznie lądując na drzewie, na dachu. Szczęśliwie skończyło się na kilku niewielkich ranach, nie wymagał on transportu do szpitala. Jak wykazało badanie alkomatem mężczyzna był nietrzeźwy.

1 (Large)

Jak udało nam się ustalić, podczas jazdy spożywał piwo. Został on przewieziony na komendę, tam dokonano badania dokładniejszym urządzeniem. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości odpowie on przed sądem.

2 (Large)

Działania na miejscu zdarzenia trwały do około godziny 18:30. Przez blisko dwie godziny ruch odbywał się wahadłowo. Tworzyły się niewielkie korki.

10 (Large)

SiŚ:

-GBARt 2.5/16 Iveco Eurocargo |511[D]21| JRG Oleśnica

-GBA 2/24 Star/MAN |511[D]22| JRG Oleśnica

-GBA 2.5/16 Star 244 |517[D]42| OSP Sokołowice

-Mercedes Sprinter ZRM (P) SPR Oleśnica

-KIA Ceed WP-I KPP Oleśnica

WIDEORELACJA

PONIŻEJ GALERIA ZDJEĆ

[huge_it_slider id=”6″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.