„Czołówka” dwóch osobówek w Miodarach

Około godziny 16:00, na drodze powiatowej D 1470 w miejscowości Miodary, doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Dwie osoby zostały poszkodowane. Na miejscu interweniowały służby- 4 zastępy Straży Pożarnej, Zespól Ratownictwa Medycznego, patrol Policji a także ambulans stowarzyszenia Służby Ratownicze.

Po dotarciu Strażaków na miejsce zdarzenia zastano dwa samochodu osobowe – KIA Optima oraz Renault Laguna, pomiędzy którymi doszło do czołowego zderzenia. Oba pojazdy znajdowały się poza drogą. Poszkodowane zostały dwie kobiety, które w momencie wypadku miały być pasażerkami pojazdu KIA. Została im udzielona pomoc przez Strażaków a następnie zespół Ratownictwa Medycznego.

Finalnie, obie ranne trafiły do szpitali. Obecnie trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia. Wstępnie udało nam się dowiedzieć, ze najprawdopodobniej to KIA zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w prawidłowo jadące Renault. Są to jednak nieoficjalne doniesienia a dokładny przebieg zdarzenia będzie ustalany przez Mundurowych. Aktualnie trwa oczekiwanie na klasyfikację zdarzenia. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy obrażenia kobiet zakwalifikują kraksę jako kolizję, czy jako wypadek. Na miejscu ruch odbywa się wahadłowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.