Bus najechał na tył BMW na krajowej 25-tce

Dzisiejszego popołudnia, około kwadrans po godzinie 18:00, Dyżurny Operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Oleśnicy odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym, do jakiego doszło na 361 kilometrze drogi krajowej nr 25. Według otrzymanych informacji zdarzenie miało miejsce na wysokości miejscowości Brzezinka, a w jego wyniku jedna osoba została poszkodowana. Na miejsce zostały zadysponowane po dwa zastępy z JRG Oleśnica oraz OSP KSRG Ligota Polska. Do zdarzenia udały się także zespół Ratownictwa Medycznego i patrol Policji.

Po dotarciu zastępów Straży Pożarnej na miejsce zdarzenia, w wyniku rozpoznania ustalono, że doszło do najechania na tył pojazdu BMW przez samochód typu bus marki Renault Trafic. W wyniku zdarzenia szczęśliwie nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Działania zastępów skupiły się głównie na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wahadłowym kierowaniu ruchem

Obecny na miejscu patrol Policji najprawdopodobniej zakwalifikował zdarzenie jako kolizję. Mundurowi ustalają aktualnie jej dokładny przebieg celem wyznaczenia sprawcy. Najprawdopodobniej będzie nim jednak mężczyzna kierujący Renault, ponieważ nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego go BMW. W trakcie działań służb ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.